Jeżeli nie widzisz wszystkich komponentów tej strony otwórz ją w przeglądarce Mozilla Firefox.  (pobierz)

http://www.static.jazlowiecka.pl/download//1700/mojaeuropa_naglowek.jpegWyniki konkursu plastycznego "Moja Europa. To już 10 lat! - Polska w Unii Europejskiej"

Pani Danuta Jałowiecka posłanka do Parlamentu Europejskiego była organizatorem konkursu plastycznego skierowanego do uczniów opolskich szkół podstawowych. Nadesłano 89 prac z jedenastu szkół podstawowych Opolszczyzny.

Miło nam poinformować, że Krzysiu Knapik – uczeń klasy II c naszej szkoły – został jednym z trzech laureatów tego konkursu.

Podczas uroczystej gali podsumowującej konkurs okazało się, że wśród dwóch wyróżnionych prac jest również rysunek naszego ucznia – Radka Fułata z klasy II b. Cieszymy się ogromnie, bowiem oceny prac dokonali profesjonaliści, m.in. pani Anna Potocka – dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu.

Więcej…

 

--------------------------------------------------------------------------------

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6

48-303 Nysa

tel.77/4332261

fax. 77/4332261

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

Biuletyn Informacji
Publicznej

Wszystkie dokumenty regulujące życie szkoły znajdują się na stronie BIP-u

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA

Boisko wielofunkcyjne czynne     7 dni w tygodniu             w godz. 15.15 - 21.00

NASZE MIASTO
  • Bezpieczna droga w Goświnowicach
    Zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym w tym bezpieczna droga do szkoły, były tematem spotkania w dniu 2 października 2014r. uczniów z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Goświnowicach z Urszulą Harkawą – inspektorem Straży Miejskiej w Nysie.
  • Dzień Edukacji Narodowej
    W dniu 20 października 2014 r. w Nyskim Domu Kultury odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, której program artystyczny przygotowali nauczyciele i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nysie.
GOŚCIE
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości