Jesteśmy w finale konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”!

Jesteśmy w finale konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”!

Drodzy Przyjaciele naszej szkoły! Zakończył się I etap konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”, autorskiego programu realizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. W ramach konkursu SPORTOWO KULTURALNIE LOKALNIE Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspiera realizacje projektów infrastrukturalnych poprzez udzielanie darowizn pieniężnych w wysokości od 50 000 zł do 200 000 zł na budowę lub remont oraz zakup niezbędnego wyposażenia obiektów sportowych i kulturalnych.
Miło nam poinformować, że na podstawie oceny merytorycznej, wykonanej przez zespół ekspertów Zarządu Fundacji LOTTO, nasz wniosek, jako jeden z pięciu w województwie, został zakwalifikowany do drugiego etapu. Oznacza to, że szkoła może otrzymać 100 000 zł na remont i modernizację sali gimnastycznej.

Dlatego ważne jest, by teraz zjednoczyć siły i zawalczyć o wygraną!

Od 20 października do 20 listopada, każdy gracz w gry Totalizatora Sportowego może głosować na wybrany projekt. Wszystkie zasady dotyczące udziału w głosowaniu znajdują się na stronie www.gramywygrywamy.pl.
Wyniki II etapu i lista laureatów zostaną ogłoszone dnia 30 listopada 2022.

Zgrana społeczność szkolna może zdziałać wiele! Trzymajmy kciuki!