LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - LEKCJE TECHNIKI

kolaż2

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI - LEKCJE TECHNIKI Z WYKORZYSTANIEM SPRZĘTU ZAKUPIONEGO W RAMACH PROGRAMU

Laboratoria Przyszłości to rządowy program, który realizuje nasza szkoła od grudnia 2021 r. W ramach lekcji TECHNIKI uczniowie klas szóstych wykonali prace wytwórcze z materiałów pochodzących z recyklingu. Uczniowie dzięki zajęciom praktycznym doskonalą swoje zdolności manualne oraz nabywają doświadczenia w pracy z narzędziami. Dzięki środkom z #LaboratoriaPrzyszłości szkoła zakupiła między innymi bezprzewodowe pistolety do klejenia na gorąco, które wykorzystano przy wykonaniu modeli swoich pokoi. Prace uczniów można zobaczyć na wystawce w sali P2.
Zakupiony w ramach Laboratoriów Przyszłości sprzęt odpowiada potrzebom naszej szkoły i będzie wykorzystywany na lekcjach obowiązkowych - do realizacji podstawy programowej, a także na zajęciach dodatkowych oraz kołach zainteresowań.

kolaż1