Kolejny sukces naszego ucznia - Jakub Dereń finalistą konkursu InstaLogik V edycja 2023/2024!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że uczeń klasy 7b, Jakub Dereń, został finalistą prestiżowego Konkursu InstaLogik V edycja 2023/2024!

jdereń

Jakub od klasy 4 wykazywał się niezwykłą chęcią do nauki i pasją do rozwiązywania zagadek logicznych. Jego zaangażowanie i determinacja doprowadziły go aż do finału konkursu, co świadczy o jego wyjątkowych umiejętnościach i dużej wiedzy z zakresu informatyki i matematyki. Jakuba w ,,wyścigu po wiedzę'' wspierała pani Agnieszka Kret - nauczycielka informatyki.

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8. Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki, a jego celem jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Gratulujemy Jakubowi wspaniałego sukcesu i życzymy powodzenia w innych konkursch.

Jesteśmy pewni, że swoją wiedzą, inteligencją i kreatywnością będzie dumnie reprezentował naszą szkołę.

Trzymamy kciuki za dalsze osiągnięcia i mamy nadzieję, że ta przygoda przyniesie mu wiele satysfakcji i inspiracji do dalszego rozwoju.