Trójkowe spotkanie z książką - maj 2024

8 maja 2024 r. odbyło się ósme w tym roku szkolnym "Trójkowe Spotkanie z książką". Naszym gościem była pani Marzena Stępień - babcia naszego ucznia Wiktora. Pani Marzena Stępień pięknie przeczytała nam uroczą książkę Michela Fabbri "Być jak kapibara", a Wiktor prezentował ilustracje do tekstu.

W tej książce wrażliwa kapibara opowiada o sobie, swoich zainteresowaniach oraz o tym, że cieszy ją zwyczajne życie. Pani Monika Baj i Hania zrobiły nam świetną niespodziankę i przyniosły świnkę morską o imieniu Boba (kapibara i świnka morska należą do rodziny kawiowatych). W czasie spotkania wszystkim dopisywał dobry humor, wykonaliśmy prace plastyczne, a na koniec, jak zwykle, był słodki poczęstunek i losowanie nagród. Dziękujemy serdecznie pani Marzenie Stępień za udział w naszym spotkaniu. Zapraszamy na kolejne, już ostatnie w tym roku szkolnym, spotkanie 12 czerwca.

spotkanie z ksiazka